Klub Innowacji Plus zaprasza: FEDERACJA DLA ZDROWIA

Zdrowie odgrywa istotne znaczenie w życiu jednostki i całej społeczności, tym samym stanowiąc ważny składnik rozwoju społeczno-gospodarczego. Aby szerzyć i promować działania mające na celu utrzymanie zdrowia we wszystkich jego wymiarach Klub Innowacji Plus – Uniwersytet Warszawski wspólnie z Warszawskim Uniwersytetem Medycznym zapraszają na spotkanie: Federacja dla Zdrowia.

Podczas spotkania możliwe będzie zapoznanie się z osiągnięciami technologicznymi w medycynie dokonanymi przez uczelniane, warszawskie start-upy: m.in. AI w onkologii i leczeniu chorób rzadkich, automatyzacja oceny w obrazowaniu medycznym, genetyka indywidualizująca opiekę medyczną. W trakcie spotkania zostaną także udzielone odpowiedzi na poniższe pytania:

  • Jakie są najnowsze osiągnięcia technologiczne i innowacje w medycynie?
  • Jaką funkcję spełni sztuczna inteligencja w onkologii i leczeniu chorób rzadkich?
  • Czy genetyka zindywidualizuje opiekę medyczną?
  • Jak można zautomatyzować ocenę w obrazowaniu medycznym?
  • Jak brzmi odpowiedź na zagrożenie stulecia? 

Spotkanie odbędzie się 26 września 2019 roku o godz. 14:30 w Centrum Współpracy i Dialogu UW przy Alejach Ujazdowskich 4 w Warszawie.

Serdecznie zachęcamy do rejestracji na wydarzenie i zapoznania się ze szczegółową agendą spotkania dostępną pod adresem: https://evenea.pl/event/federacja-dla-zdrowia.