Kolejna edycja konkursu Prezydenta m.st. Warszawy „Dyplomy dla Warszawy”

Co roku Muzeum Warszawy organizuje konkurs „Dyplomy dla Warszawy”. Nie inaczej stało się w tym roku. Miło nam poinformować, że w Kapitule konkursu zasiada prof. Anna Giza-Poleszczuk jako przedstawicielka Uniwersytetu Warszawskiego w gremium.

Z początkiem miesiąca wystartowała trzecia już edycja Dyplomów dla Warszawy, w której swoje prace mogą zgłaszać autorzy prac magisterskich i doktorskich. Konkurs ten adresowany jest do autorów prac z zakresu różnych specjalności naukowych poruszających zagadnienie rozwoju społeczno-gospodarczego m.st. Warszawy. W konkursie mogą brać udział prace ze wszystkich warszawskich uczelni i jednostek naukowych z siedzibą w Warszawie, obronione w 2017 roku i które nie były zgłaszane do poprzedniej edycji.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody finansowe. Nagroda główna dla rozprawy doktorskiej wynosi 15 tys. zł, przyznane zostaną też trzy wyróżnienie po 6 tys. zł. Nagroda główna dla pracy magisterskiej to 7 tys. zł. Autorzy trzech prac wyróżnionych otrzymają po 3 tys. zł. Dodatkowo, autorzy najlepszych prac będą mieli możliwość opublikowania artykułu z wynikami prac w czasopiśmie „Almanach Warszawy”.

Termin zgłaszania prac dyplomowych upływa pod koniec miesiąca, 30 marca 2018 roku. Zachęcamy do zainteresowania się konkursem! 🙂

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się na stronie Muzeum Warszawy.

Możecie również zajrzeć do regulaminu konkursu i pobrać wzór formularza zgłoszeniowego.